Navigace

Obsah

17.04.2021

Práce pro žáky HN od 19. 4.

V detailu je práce pro žáky jednotlivých ročníků HN a PHV. Pokud musíte úkol poslat, použijte adresu hudebni.nauka@zus-jilemnice.cz

Detail

10.04.2021

Práce pro žáky HN od 12. 4.

V detailu je práce pro jednotlivé ročníky od 12. 4., kterou odešlete na mail hudebni.nauka@zus-jilemnice.cz do 19. dubna. Pokud potřebujete poradit, vysvětlit něco, určitě pište.

Detail

08.04.2021

Vyučování v ZUŠ od pondělí 12. 4.

Od pondělí 12. 4. 2021 začneme v omezené míře vyučovat hudební obor. Budeme zatím mít individuální hodiny nástrojů. Výuka tanečního a výtvarného oboru v ZUŠ bude nadále probíhat distančně s možností domluvy individuální konzultace v době rozvrhu.

Detail

07.04.2021

Malujeme jako Picasso

Malujeme jako Picasso

Máme pro vás novou výstavu. Malby inspirované kubismem.

Detail

24.03.2021

Kosatce inspirované Vincentem van Goghem

Kosatce inspirované Vincentem van Goghem

Podívejte se na novou výstavu 54 prací. Žáci měli za úkol podle vlastní fantazie barevně ztvárnit Kosatce od V. V. Gogha. Šlo o individuální barevné vyjádření a různorodost zpracování.

Detail

15.02.2021

ROBOT A UMĚLÁ INTELIGENCE

ROBOT A UMĚLÁ INTELIGENCE

To bylo letošní téma Mezinárodní výtvarné výstavy v Lidicích, které se naše škola účastní již mnoho let. Letošní ročník byl však ojedinělý způsobem provedení. Vzhledem k tomu, že jsme na zadaném tématu nemohli pracovat společně ve školních učebnách, dostaly toto téma děti jako domácí úkol. Byly jsme velmi překvapeni, kolik úžasných děl se nám ve škole sešlo. Je vidět, že děti nad daným tématem skutečně přemýšlely, mnohokrát do práce zapojily jistě i členy rodiny...např. při výběru šroubků, drátků, dřevěných kvádrů apod. Vybrat na soutěž ty nejlepší, nejzajímavější, nejoriginálnější díla, byl skutečně nelehký úkol. Nakonec jsme však společnými silami některá díla vybraly a na soutěž odeslaly. Teď už nám nezbývá než vyčkávat na rozhodnutí poroty v Lidicích. Ta by se měla dle harmonogramu sejít v březnu. Výsledky budou zveřejněny na začátku května. Předpokládaná vernisáž 1.6.2021. Všem zúčastněným držíme palce. Některá díla jsme vám nafotily. Ve škole pak chystáme jejich výstavu. Snad si je budeme moci všichni v co nejbližší době prohlédnout. Kolektiv výtvarného oboru ZUŠ JILEMNICE

Detail

15.01.2021

Hmyz a rostliny - keramika

Hmyz a rostliny - keramika

Virtuální výstava prací žáků paní učitelky Zapadlové z VO inspirované přírodou.

Detail

11.01.2021

Příroda kolem nás

Příroda kolem nás

Prohlédněte si virtuální výstavu prací žáků z období prezenční výuky v 1. pololetí.

Detail