19.01.2021

Co dokáže zima

Projekt pro žáky výtvarného oboru. Pomocí fotografie zachyť přírodu v zimě. Z nejlepších prací bude podobně jako na podzim vytvořena prezentace, kterou opět ukážeme na stránkách školy.

11.01.2021

Úkoly pro žáky HN

V přílohách máte úkoly z HN nauky. Je nutné list vyplnit, podepsat a naskenovaný nebo ofocený poslat na e-mail: hudebni.nauka@zus-jilemnice.cz do středy 20. ledna, do předmětu zprávy napište jméno a ročník. Pokud nemá někdo možnost vytisknout a poslat zpět, v krabici před ZUŠ si můžete test vyzvednout a pak odevzdat. K vyplnění vám může pomoci pracovní sešit i odkazy z minulého týdne. Žáci PHV vyplní v sešitě stranu 37 a 41.

06.01.2021

HN a PHV - materiály pro opakování

V přílohách jsou uvedeny informace, co by žáci měli znát na konci 1. pololetí a pomoc pro jejich zopakování. Opět opakování intervalů, stupnic, not a taktů. Žáci 2. a 4.ročníku již dostali informace o pololetním opakování již v prosinci.

15.01.2021

Hmyz a rostliny - keramika

Virtuální výstava prací žáků paní učitelky Zapadlové z VO inspirované přírodou.

11.01.2021

Příroda kolem nás

Prohlédněte si virtuální výstavu prací žáků z období prezenční výuky v 1. pololetí.

14.12.2020

SOUTĚŽ „Z ŘÍŠE FANTAZIE“

VÝSLEDKOVÁ LISTINA 1. KATEGORIE 1. MÍSTO Prosová Markéta 2. MÍSTO Tomešová Andrea 3. MÍSTO Bartoňová Sára 4. MÍSTO Ševců Matěj 2. KATEGORIE 1. MÍSTO Kuklíková Sofie 2. MÍSTO Pospíchalová Aneta 3. MÍSTO Podzimková Karolína 4. MÍSTO Oždianová Jitka spec.cena: Chmelíková Ester Jindrová Dorota Ducháčková Lenka 3. KATEGORIE 1. MÍSTO Kynčlová Marie 2. MÍSTO Podzimková Eliška 3. MÍSTO Ulvrová Tina 4. MÍSTO Čížková Anna 4. KATEGORIE 1. MÍSTO Myslivcová Sára 2. MÍSTO Brožíková Barbora 3. MÍSTO Morávková Lucie 4. MÍSTO Kynčlová Eliška 5. KATEGORIE spec. cena Jelínková Markéta Šimůnková Markéta Václavíková Barbora

18.06.2020

Absolventské zkoušky 2020

V tomto týdnu probíhaly závěrečné zkoušky absolventů hudebního oboru. Přestože jsme v našem koncertním sále nemohli uspořádat tradiční absolventský koncert, snažili jsme se vytvořit slavnostní atmosféru.

18.06.2020

Práce absolventů - módní přehlídka

Na fotografiích si prohlédněte práce absolventů.