Výuka v ZUŠ od 25. 11. 2020

Milí rodiče a žáci,
od středy můžeme začít vyučovat individuální předměty přímo v ZUŠ. Už se na Vás těšíme. Domluvte se se svými pedagogy na hodinách od 25. 11. Podrobnosti a podmínky jsou uvedeny v další části článku. O dalších změnách Vás budeme včas informovat.

Od středy 25. 11. je umožněna prezenční individuální výuka žáků a prezenční individuální konzultace (jeden pedagogický pracovník a jeden žák); u konzultace může být přítomen zákonný zástupce žáka. O organizaci konzultací rozhoduje ředitel školy.

Výuka kolektivních předmětů a oborů probíhá nadále distančně.

V rámci vzdělávací aktivity, jejíž charakter neumožňuje nošení ochranného prostředku (zejm. tanec, zpěv, hra na dechové nástroje), nemusí žáci nosit roušku. — Žáci a zaměstnanci školy (i další osoby pohybující se ve škole) mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole. Je-li nezbytné, aby žáci při výuce viděli na ústa učitele, je možné ochranu nosu a úst výjimečně nahradit ochranným štítem, pokud je dodržena vzdálenost alespoň 2 metry od všech osob.—

Vstup třetích osob (mimo žáky a zaměstnance) do prostor školy je obecně možný jen v důvodných případech za přijetí režimových opatření minimalizujících styk s žáky. Příkladem třetích osob mohou být například zákonní zástupci nezletilých žáků.

Vytvořeno: 20. 11. 2020
Poslední aktualizace: 20. 11. 2020 10:30